  • WSF4527287R0DKEK
WSF4527287R0DKEK
advertisement
Manufacturer No:
WSF4527287R0DKEK
HK JDW NO:
866-WSF4527287R0DKEK
Step5Bar-code shipping tag
WSF4527287R0DKEK
  • Packaging
    Bulk
  • Tolerance
    0.5%
  • Temperature Coefficient
    100 ppm/°C
  • Resistance
    287Ohm
  • Max Operating Temperature
    150°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Power Rating
    2W