  • WSF45272K490JKEK
WSF45272K490JKEK
advertisement
Manufacturer No:
WSF45272K490JKEK
HK JDW NO:
866-WSF45272K490JKEK
Description:
Metal Film, 2.49kOhm, 5%,
Step5Bar-code shipping tag
WSF45272K490JKEK
  • Packaging
    Bulk
  • Tolerance
    5%
  • Temperature Coefficient
    100 ppm/°C
  • Resistance
    2.49kOhm
  • Max Operating Temperature
    150°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Power Rating
    2W