  • WSF452730R10DHEK
WSF452730R10DHEK
advertisement
Manufacturer No:
WSF452730R10DHEK
HK JDW NO:
866-WSF452730R10DHEK
Description:
Metal Film, 30.1Ohm, 0.5%,
Step5Bar-code shipping tag
WSF452730R10DHEK
  • Packaging
    Bulk
  • Tolerance
    0.5%
  • Temperature Coefficient
    50 ppm/°C
  • Resistance
    30.1Ohm
  • Max Operating Temperature
    150°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Power Rating
    2W