  • WSF452737K40DHEA
WSF452737K40DHEA
advertisement
Manufacturer No:
WSF452737K40DHEA
HK JDW NO:
866-WSF452737K40DHEA
Description:
Metal Film, 37.4kOhm, 0.5%,
Step5Bar-code shipping tag
WSF452737K40DHEA
  • Tolerance
    0.5%
  • Temperature Coefficient
    50 ppm/°C
  • Resistance
    37.4kOhm
  • Max Operating Temperature
    150°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Power Rating
    2W