  • WSF45274K300JKEA
WSF45274K300JKEA
advertisement
Manufacturer No:
WSF45274K300JKEA
HK JDW NO:
866-WSF45274K300JKEA
Step5Bar-code shipping tag
WSF45274K300JKEA
    4527
  • Packaging
    Tape & Reel
  • Tolerance
    5%
  • Temperature Coefficient
    100 ppm/°C
  • Resistance
    4.3kOhm
  • Max Operating Temperature
    150°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Power Rating
    2W