  • WSF45274K640FKEB
WSF45274K640FKEB
advertisement
Manufacturer No:
WSF45274K640FKEB
HK JDW NO:
866-WSF45274K640FKEB
Description:
Metal Film, 4.64kOhm, 1%,
Step5Bar-code shipping tag
WSF45274K640FKEB
  • Packaging
    Tape & Reel
  • Tolerance
    1%
  • Temperature Coefficient
    100 ppm/°C
  • Resistance
    4.64kOhm
  • Max Operating Temperature
    150°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Power Rating
    2W