  • WSF45274K700DHEB
WSF45274K700DHEB
advertisement
Manufacturer No:
WSF45274K700DHEB
HK JDW NO:
866-WSF45274K700DHEB
Description:
Metal Film, 4.7kOhm, 0.5%,
Step5Bar-code shipping tag
WSF45274K700DHEB
    4527
  • Packaging
    Tape & Reel
  • Tolerance
    0.5%
  • Temperature Coefficient
    50 ppm/°C
  • Resistance
    4.7kOhm
  • Max Operating Temperature
    150°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Power Rating
    2W