  • WSF452751K10DHEK
WSF452751K10DHEK
advertisement
Manufacturer No:
WSF452751K10DHEK
HK JDW NO:
866-WSF452751K10DHEK
Package:
4527
Datasheet:
Description:
Metal Film, 51.1kOhm, 0.5%,
Step5Bar-code shipping tag
WSF452751K10DHEK
  • Packaging
    Bulk
  • Tolerance
    0.5%
  • Temperature Coefficient
    50 ppm/°C
  • Resistance
    51.1kOhm
  • Max Operating Temperature
    150°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Power Rating
    2W