  • WSF4527549R0DKEA
WSF4527549R0DKEA
advertisement
Manufacturer No:
WSF4527549R0DKEA
HK JDW NO:
866-WSF4527549R0DKEA
Description:
Metal Film, 549Ohm, 0.5%,
Step5Bar-code shipping tag
WSF4527549R0DKEA
  • Packaging
    Tape & Reel
  • Tolerance
    0.5%
  • Temperature Coefficient
    100 ppm/°C
  • Resistance
    549Ohm
  • Max Operating Temperature
    150°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Power Rating
    2W