  • WSF45275K110FKEK
WSF45275K110FKEK
advertisement
Manufacturer No:
WSF45275K110FKEK
HK JDW NO:
866-WSF45275K110FKEK
Step5Bar-code shipping tag
WSF45275K110FKEK
  • Tolerance
    1%
  • Temperature Coefficient
    100 ppm/°C
  • Resistance
    5.11kOhm
  • Max Operating Temperature
    150°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Power Rating
    2W