  • WSF45275K620FEEK
WSF45275K620FEEK
advertisement
Manufacturer No:
WSF45275K620FEEK
HK JDW NO:
866-WSF45275K620FEEK
Description:
Metal Film, 5.62kOhm, 1%,
Step5Bar-code shipping tag
WSF45275K620FEEK
  • Tolerance
    1%
  • Temperature Coefficient
    25 ppm/°C
  • Resistance
    5.62kOhm
  • Max Operating Temperature
    150°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Power Rating
    2W