  • WSF452771K50FEEB
WSF452771K50FEEB
advertisement
Manufacturer No:
WSF452771K50FEEB
HK JDW NO:
866-WSF452771K50FEEB
Description:
Metal Film, 71.5kOhm, 1%,
Step5Bar-code shipping tag
WSF452771K50FEEB
  • Packaging
    Tape & Reel
  • Tolerance
    1%
  • Temperature Coefficient
    25 ppm/°C
  • Resistance
    71.5kOhm
  • Max Operating Temperature
    150°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Power Rating
    2W