  • WSF45277K680FKEA
WSF45277K680FKEA
advertisement
Manufacturer No:
WSF45277K680FKEA
HK JDW NO:
866-WSF45277K680FKEA
Description:
Metal Film, 7.68kOhm, 1%,
Step5Bar-code shipping tag
WSF45277K680FKEA
  • Max Operating Temperature
    150°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Power Rating
    2W
  • RoHS Status
    RoHS Compliant
  • Tolerance
    1%
  • Temperature Coefficient
    100 ppm/°C
  • Resistance
    7.68kOhm