  • WSF452780K60JKEK
WSF452780K60JKEK
advertisement
Manufacturer No:
WSF452780K60JKEK
HK JDW NO:
866-WSF452780K60JKEK
Step5Bar-code shipping tag
WSF452780K60JKEK
    4527
  • Packaging
    Bulk
  • Tolerance
    5%
  • Temperature Coefficient
    100 ppm/°C
  • Resistance
    80.6kOhm
  • Max Operating Temperature
    150°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Power Rating
    2W