  • WSF4527887R0FHEB
WSF4527887R0FHEB
advertisement
Manufacturer No:
WSF4527887R0FHEB
HK JDW NO:
866-WSF4527887R0FHEB
Description:
Metal Film, 887Ohm, 1%,
Step5Bar-code shipping tag
WSF4527887R0FHEB
  • Packaging
    Tape & Reel
  • Tolerance
    1%
  • Temperature Coefficient
    50 ppm/°C
  • Resistance
    887Ohm
  • Max Operating Temperature
    150°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Power Rating
    2W