  • WSL2512R4530FTA
WSL2512R4530FTA
advertisement
Manufacturer No:
WSL2512R4530FTA
Manufacturer:
Vishay / Dale
HK JDW NO:
873-WSL2512R4530FTA
Datasheet:
WSL2512R4530FTA
Description:
Metal Strip, 453mOhm, 1%,
Step5Bar-code shipping tag
WSL2512R4530FTA
    2512
  • Number of Pins
  • Packaging
    Tape and Reel
  • Tolerance
    1%
  • Termination
    SMD/SMT
  • Temperature Coefficient
    75 ppm/°C
  • Resistance
    453mOhm
  • Max Operating Temperature
    170°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Power Rating
    1W
  • Case Code (Metric)
  • Case Code (Imperial)
  • Length
    6.4mm
  • Width
    3.2mm