  • WSN25151R800JBA
WSN25151R800JBA
advertisement
Manufacturer No:
WSN25151R800JBA
HK JDW NO:
866-WSN25151R800JBA
Step5Bar-code shipping tag
WSN25151R800JBA
  • Contact Plating
    Lead, Tin
  • Packaging
    Bulk
  • Tolerance
    5%
  • Temperature Coefficient
    50 ppm/°C
  • Resistance
    1.8Ohm
  • Max Operating Temperature
    275°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Power Rating
    1W