  • WSN251524R90FEB
WSN251524R90FEB
advertisement
Manufacturer No:
WSN251524R90FEB
HK JDW NO:
866-WSN251524R90FEB
Description:
Wirewound, 24.9Ohm, 1%,
Step5Bar-code shipping tag
WSN251524R90FEB
  • Packaging
    Tape & Reel
  • Tolerance
    1%
  • Temperature Coefficient
    50 ppm/°C
  • Resistance
    24.9Ohm
  • Max Operating Temperature
    275°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Power Rating
    1W