  • WSN251526R70FEA
WSN251526R70FEA
advertisement
Manufacturer No:
WSN251526R70FEA
HK JDW NO:
866-WSN251526R70FEA
Datasheet:
WSN251526R70FEA
Description:
Wirewound, 26.7Ohm, 1%,
Step5Bar-code shipping tag
WSN251526R70FEA
  • Packaging
    Tape & Reel
  • Tolerance
    1%
  • Temperature Coefficient
    20 ppm/°C
  • Resistance
    26.7Ohm
  • Max Operating Temperature
    275°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Power Rating
    1W