  • WSN25152R500FEB
WSN25152R500FEB
advertisement
Manufacturer No:
WSN25152R500FEB
HK JDW NO:
866-WSN25152R500FEB
Step5Bar-code shipping tag
WSN25152R500FEB
  • Packaging
    Tape & Reel
  • Tolerance
    1%
  • Temperature Coefficient
    50 ppm/°C
  • Resistance
    2.5Ohm
  • Max Operating Temperature
    275°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Power Rating
    1W