  • WSN251532R40DEK
WSN251532R40DEK
advertisement
Manufacturer No:
WSN251532R40DEK
HK JDW NO:
866-WSN251532R40DEK
Datasheet:
WSN251532R40DEK
Description:
Wirewound, 32.4Ohm, 0.5%,
Step5Bar-code shipping tag
WSN251532R40DEK
  • Packaging
    Bulk
  • Tolerance
    0.5%
  • Temperature Coefficient
    20 ppm/°C
  • Resistance
    32.4Ohm
  • Max Operating Temperature
    275°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Power Rating
    1W