  • WSN251553R60JEB
WSN251553R60JEB
advertisement
Manufacturer No:
WSN251553R60JEB
HK JDW NO:
866-WSN251553R60JEB
Step5Bar-code shipping tag
WSN251553R60JEB
    2515
  • Packaging
    Tape & Reel
  • Tolerance
    5%
  • Temperature Coefficient
    20 ppm/°C
  • Resistance
    53.6Ohm
  • Max Operating Temperature
    275°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Power Rating
    1W