  • WSN25157R150FEB
WSN25157R150FEB
advertisement
Manufacturer No:
WSN25157R150FEB
HK JDW NO:
866-WSN25157R150FEB
Description:
Wirewound, 7.15Ohm, 1%,
Step5Bar-code shipping tag
WSN25157R150FEB
  • Tolerance
    1%
  • Temperature Coefficient
    50 ppm/°C
  • Resistance
    7.15Ohm
  • Max Operating Temperature
    275°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Power Rating
    1W