  • WSN25157R500DEA
WSN25157R500DEA
advertisement
Manufacturer No:
WSN25157R500DEA
HK JDW NO:
866-WSN25157R500DEA
Step5Bar-code shipping tag
WSN25157R500DEA
    2515
  • Packaging
    Tape and Reel
  • Tolerance
    0.5%
  • Temperature Coefficient
    50 ppm/°C
  • Resistance
    7.5Ohm
  • Max Operating Temperature
    275°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Power Rating
    1W