  • WSN25159R650JEB
WSN25159R650JEB
advertisement
Manufacturer No:
WSN25159R650JEB
HK JDW NO:
866-WSN25159R650JEB
Description:
Wirewound, 9.65Ohm, 5%,
Step5Bar-code shipping tag
WSN25159R650JEB
  • Tolerance
    5%
  • Temperature Coefficient
    50 ppm/°C
  • Resistance
    9.65Ohm
  • Max Operating Temperature
    275°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Power Rating
    1W