  • WSN2515R2210FEA
WSN2515R2210FEA
advertisement
Manufacturer No:
WSN2515R2210FEA
HK JDW NO:
866-WSN2515R2210FEA
Description:
Wirewound, 221mOhm, 1%,
Step5Bar-code shipping tag
WSN2515R2210FEA
  • Tolerance
    1%
  • Temperature Coefficient
    150 ppm/°C
  • Resistance
    221mOhm
  • Max Operating Temperature
    275°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Power Rating
    1W