  • WSN45272K430FEA
WSN45272K430FEA
advertisement
Manufacturer No:
WSN45272K430FEA
HK JDW NO:
866-WSN45272K430FEA
Datasheet:
WSN45272K430FEA
Description:
Wirewound, 2.43kOhm, 1%,
Step5Bar-code shipping tag
WSN45272K430FEA
  • Packaging
    Tape & Reel
  • Tolerance
    1%
  • Temperature Coefficient
    20 ppm/°C
  • Resistance
    2.43kOhm
  • Max Operating Temperature
    275°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Power Rating
    2W