  • WSN45279R090DEK
WSN45279R090DEK
advertisement
Manufacturer No:
WSN45279R090DEK
HK JDW NO:
866-WSN45279R090DEK
Datasheet:
WSN45279R090DEK
Description:
Wirewound, 9.09Ohm, 0.5%,
Step5Bar-code shipping tag
WSN45279R090DEK
  • Packaging
    Bulk
  • Tolerance
    0.5%
  • Temperature Coefficient
    50 ppm/°C
  • Resistance
    9.09Ohm
  • Max Operating Temperature
    275°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Power Rating
    2W