  • WSN69271R370FEK
WSN69271R370FEK
advertisement
Manufacturer No:
WSN69271R370FEK
HK JDW NO:
866-WSN69271R370FEK
Description:
Wirewound, 1.37Ohm, 1%,
Step5Bar-code shipping tag
WSN69271R370FEK
  • Packaging
    Bulk
  • Tolerance
    1%
  • Temperature Coefficient
    50 ppm/°C
  • Resistance
    1.37Ohm
  • Max Operating Temperature
    275°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Power Rating
    3W