  • WSN6927487R0DEK
WSN6927487R0DEK
advertisement
Manufacturer No:
WSN6927487R0DEK
HK JDW NO:
866-WSN6927487R0DEK
Description:
Wirewound, 487Ohm, 0.5%,
Step5Bar-code shipping tag
WSN6927487R0DEK
  • Packaging
    Bulk
  • Tolerance
    0.5%
  • Temperature Coefficient
    20 ppm/°C
  • Resistance
    487Ohm
  • Max Operating Temperature
    275°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Power Rating
    3W