  • WSN692757R60FEA
WSN692757R60FEA
advertisement
Manufacturer No:
WSN692757R60FEA
HK JDW NO:
866-WSN692757R60FEA
Step5Bar-code shipping tag
WSN692757R60FEA
  • Packaging
    Tape & Reel
  • Tolerance
    1%
  • Temperature Coefficient
    20 ppm/°C
  • Resistance
    57.6Ohm
  • Max Operating Temperature
    275°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Power Rating
    3W