  • WSU045-3000-R13
WSU045-3000-R13
advertisement
Manufacturer No:
WSU045-3000-R13
HK JDW NO:
814-WSU045-3000-R13
Package:
Datasheet:
WSU045-3000-R13
Description:
100-240V WALL PLUG-IN PWR SUPPLY
Step5Bar-code shipping tag
WSU045-3000-R13
  • Operating Temperature
    0°C~40°C
  • Size / Dimension
    3.03Lx1.89W x 1.22 H 77.0mmx48.0mmx31.0mm
    ITE (Commercial)
  • Power (Watts)
    14W
  • Polarization
    Negative Center
  • Current - Output (Max)
    3A
  • Voltage - Input
    90V~264VAC
  • Output Power
    13.5W
  • Voltage - Output
    4.5V
  • Output Connector
    Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11.0mm
  • No Load Power Consumption
    100mW Max