  • WSU075-3200-13
WSU075-3200-13
advertisement
Manufacturer No:
WSU075-3200-13
HK JDW NO:
814-WSU075-3200-13
Package:
Datasheet:
WSU075-3200-13
Description:
100-240V WALL PLUG-IN PWR SUPPLY
Step5Bar-code shipping tag
WSU075-3200-13
  • Operating Temperature
    0°C~40°C
  • Size / Dimension
    3.03Lx1.89W x 1.22 H 77.0mmx48.0mmx31.0mm
  • Power (Watts)
    24W
  • Polarization
    Positive Center
  • Current - Output (Max)
    3.2A
  • Voltage - Input
    90V~264VAC
  • Output Power
    24W
  • Voltage - Output
    7.5V
  • Output Connector
    Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11.0mm
  • No Load Power Consumption
    100mW Max