  • WSU150-0800-13
WSU150-0800-13
advertisement
Manufacturer No:
WSU150-0800-13
HK JDW NO:
814-WSU150-0800-13
Package:
Datasheet:
WSU150-0800-13
Description:
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 15V 12W
Step5Bar-code shipping tag
WSU150-0800-13
  • Operating Temperature
    0°C~40°C
  • Published
    2016
  • Size / Dimension
    2.80Lx1.69W x 1.18 H 71.0mmx43.0mmx30.0mm
  • Polarization
    Positive Center
  • Current - Output (Max)
    800mA
  • Voltage - Input
    90V~264VAC
  • Output Power
    12W
  • Voltage - Output
    15V
  • Output Connector
    Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11.0mm
  • No Load Power Consumption
    100mW Max