  • WT3251I0026.000000
WT3251I0026.000000
advertisement
Manufacturer No:
WT3251I0026.000000
HK JDW NO:
635-WT3251I0026.000000
Package:
SMD/SMT
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
WT3251I0026.000000
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Mount
    Surface Mount
  • Package / Case
    SMD/SMT
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • ECCN Code
    EAR99
  • Max Operating Temperature
    85°C
  • Min Operating Temperature
    -30°C
  • Supply Voltage
    3.3V
  • Reach Compliance Code
    unknown
  • Frequency
    26MHz
  • Frequency Stability
    2 ppm
  • Physical Dimension
    3.2mm x 2.5mm x 1.2mm
  • Operating Frequency
    26MHz
  • Supply Voltage-Max (Vsup)
    3.465V
  • Supply Voltage-Min (Vsup)
    3.135V
  • Oscillator Type
    CLIPPED SINE
  • Max Supply Current
    1.5mA
  • Output Impedance
    10000Ohm
  • Output Level
    0.8 V
  • Height
    1.1938mm
  • Length
    3.2004mm
  • Width
    2.4892mm