  • X1502H-12-N0
X1502H-12-N0
advertisement
Manufacturer No:
X1502H-12-N0
Manufacturer:
XKB CONNECTIVITY
HK JDW NO:
15922-X1502H-12-N0
Package:
Datasheet:
X1502H-12-N0
Description:
1.50mm Wire to Board Connector(JST ZH)HSG,Round Hole,12P
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
X1502H-12-N0
  • Operating Temperature
    -25°C~+85°C
  • Part Status
    Active
  • Current Rating
    1A
  • Pin Count
    12
  • Product Type
    Wire to Board Connector
  • Voltage Rating
    50V