  • X3AEEJNANF-38.400000
X3AEEJNANF-38.400000
advertisement
Manufacturer No:
X3AEEJNANF-38.400000
Manufacturer:
Taitien
HK JDW NO:
776-X3AEEJNANF-38.400000
Package:
4-SMD, No Lead
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
X3AEEJNANF-38.400000
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Mount
    Surface Mount
  • Mounting Type
    Surface Mount
  • Package / Case
    4-SMD, No Lead
  • Operating Temperature
    -40°C~105°C
  • Packaging
    Cut Tape (CT)
  • Series
    X3
  • Size / Dimension
    0.063Lx0.047W 1.60mmx1.20mm
  • Part Status
    Discontinued
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Type
    MHz Crystal
  • Frequency
    38.4MHz
  • Frequency Stability
    ±30ppm
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    150Ohm
  • Load Capacitance
    8pF
  • Operating Mode
    Fundamental
  • Height
    457.2μm
  • Height Seated (Max)
    0.018 0.45mm