  • XC6118C22CGR-G
XC6118C22CGR-G
advertisement
Manufacturer No:
XC6118C22CGR-G
HK JDW NO:
817-XC6118C22CGR-G
Datasheet:
XC6118C22CGR-G
Description:
2V 4 Terminals Voltage supervisor 1 Channels
Quantity:
In Stock : 13724
Step5Bar-code shipping tag
XC6118C22CGR-G
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C TA
    Nickel/Silver/Gold (Ni/Ag/Au)
  • Additional Feature
    DETECT VOLTAGE IS 2.2 VOLT
  • Supply Voltage
    2V
  • Terminal Pitch
    0.6mm
  • Output
    Push-Pull, Totem Pole
  • Supply Voltage-Max (Vsup)
    6V
  • Supply Voltage-Min (Vsup)
    1V
  • Voltage - Threshold
    2.2V
  • Number of Voltages Monitored
  • Height Seated (Max)
    0.6mm