  • XC6118N11CGR-G
XC6118N11CGR-G
advertisement
Manufacturer No:
XC6118N11CGR-G
HK JDW NO:
817-XC6118N11CGR-G
Datasheet:
XC6118N11CGR-G
Description:
2V 4 Terminals Voltage supervisor 1 Channels
Quantity:
In Stock : 5754
Step5Bar-code shipping tag
XC6118N11CGR-G
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C TA
  • Supply Voltage
    2V
  • Terminal Pitch
    0.6mm
  • Output
    Open Drain or Open Collector
  • Supply Voltage-Max (Vsup)
    6V
  • Supply Voltage-Min (Vsup)
    1V
  • Voltage - Threshold
    1.1V
  • Number of Voltages Monitored
  • Height Seated (Max)
    0.6mm