  • XC6221D11ANR-G
XC6221D11ANR-G
advertisement
Manufacturer No:
XC6221D11ANR-G
HK JDW NO:
817-XC6221D11ANR-G
Package:
Datasheet:
XC6221D11ANR-G
Description:
1.3mm PMIC
Quantity:
In Stock : 13217
Step5Bar-code shipping tag
XC6221D11ANR-G
    Tape & Reel (TR)
  • JESD-609 Code
    e3
  • Number of Terminations
    4
  • ECCN Code
    EAR99
  • Terminal Finish
    Tin (Sn)
  • HTS Code
  • Technology
    CMOS
  • Terminal Form
    GULL WING
  • Peak Reflow Temperature (Cel)
    260
  • Terminal Pitch
    1.3mm
  • JESD-30 Code
    R-PDSO-G4
  • Output Voltage 1
    1.15V
  • Input Voltage (Min)
    1.6V
  • Input Voltage (Max)
    6V
  • Output Voltage1-Max
    1.18V
  • Output Voltage1-Min
    1.12V
  • Output Current1-Max
    0.25A
  • Dropout Voltage1-Max
    0.65V
  • Height Seated (Max)
    1.1mm
  • Length
    2mm
  • Width
    1.25mm