  • XFL2005-331MEB
XFL2005-331MEB
advertisement
Manufacturer No:
XFL2005-331MEB
HK JDW NO:
3194-XFL2005-331MEB
Package:
SMD/SMT
Datasheet:
XFL2005-331MEB
Step5Bar-code shipping tag
XFL2005-331MEB
  • Lifecycle Status
    ACTIVE (Last Updated: 19 hours ago)
  • Package / Case
    RECTANGULAR PACKAGE
  • Packaging
    Cut Tape
  • Tolerance
    20%
  • Max Operating Temperature
    85°C
  • Min Operating Temperature
    -40°C
  • HTS Code
  • Packing Method
    TR
    1
  • Construction
    Chip
  • Inductance
    330 nH
  • Test Frequency
    100kHz
  • Max DC Current
    1.3A
  • Frequency - Self Resonant
    380MHz
    GENERAL PURPOSE INDUCTOR
  • Current - Saturation
    650mA
  • DC Resistance (DCR) - Parallel
    166mOhm
  • Inductance Tolerance
    20%
  • Inductance-Nom (L)
    0.33 µH
  • RMS Current (Irms)
    1.3A
  • Height
    500μm
  • Length
    2.2mm
  • Width
    2.1mm