  • XFL2006-472MEC
XFL2006-472MEC
advertisement
Manufacturer No:
XFL2006-472MEC
HK JDW NO:
3194-XFL2006-472MEC
Step5Bar-code shipping tag
XFL2006-472MEC
  • Lifecycle Status
    ACTIVE (Last Updated: 20 hours ago)
  • Tolerance
    20%
  • Pbfree Code
    2
  • Termination
  • Max Operating Temperature
    85°C
  • Min Operating Temperature
    -40°C
  • HTS Code
  • Packing Method
    TR, 7 Inch
  • Inductance
    4.7 μH
  • Test Frequency
    100kHz
  • Max DC Current
    660mA
  • Frequency - Self Resonant
    68MHz
  • DC Resistance (DCR) - Parallel
    732mOhm
  • Inductance-Nom (L)
    4.7 µH
  • Height
    600μm
  • Length
    2.2mm
  • Width
    2.1mm