  • XLH536125.000000X
XLH536125.000000X
advertisement
Manufacturer No:
XLH536125.000000X
HK JDW NO:
378-XLH536125.000000X
Package:
Datasheet:
XLH536125.000000X
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
XLH536125.000000X
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Surface Mount
    YES
  • Mounting Feature
    SURFACE MOUNT
  • Number of Pins
    6
  • JESD-609 Code
    e4
  • Pbfree Code
    yes
  • Terminal Finish
    Gold (Au)
  • Additional Feature
    ENABLE/DISABLE FUNCTION; ALSO COMPATIBLE WITH LVCMOS OUTPUT
  • Supply Voltage
    3.3V
  • Frequency Stability
    25%
  • Pin Count
    6
  • Operating Temperature (Max)
    70°C
  • Physical Dimension
    5.0mm x 3.2mm x 1.1mm
  • Operating Temperature (Min)
    -20°C
  • Operating Frequency
    125MHz
  • Rise Time-Max
    3ns
  • Fall Time-Max
    3ns
  • Symmetry-Max
    55/45%
  • Supply Voltage-Min (Vsup)
    3.135V
  • Oscillator Type
    HCMOS
  • Output Load
    15 pF
  • Frequency Adjustment-Mechanical
    NO
  • Length
    5mm
  • Width
    3.2mm
  • Thickness
    1.1mm