  • XLH730110.000000X
XLH730110.000000X
advertisement
Manufacturer No:
XLH730110.000000X
HK JDW NO:
668-XLH730110.000000X
Package:
6-SMD, No Lead
Datasheet:
XLH730110.000000X
Step5Bar-code shipping tag
XLH730110.000000X
    Select All
  • Factory Lead Time
    6 Weeks
  • Mounting Type
    Surface Mount
  • Package / Case
    6-SMD, No Lead
  • Operating Temperature
    -20°C~70°C
  • Packaging
    Strip
  • Series
    XPRESSO™ FXO-HC73
  • Size / Dimension
    0.295Lx0.205W 7.50mmx5.20mm
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Type
    XO (Standard)
  • Voltage - Supply
    3.3V
  • Frequency
    110MHz
  • Frequency Stability
    ±100ppm
  • Output
    HCMOS
  • Function
    Enable/Disable
  • Base Resonator
    Crystal
  • Current - Supply (Max)
    47mA
  • Height Seated (Max)
    0.055 1.40mm