  • XLH730170.000000X
XLH730170.000000X
advertisement
Manufacturer No:
XLH730170.000000X
HK JDW NO:
378-XLH730170.000000X
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
XLH730170.000000X
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Surface Mount
    YES
  • Mounting Feature
    SURFACE MOUNT
  • Pbfree Code
    icon-pbfree yes
  • Additional Feature
    ENABLE/DISABLE FUNCTION
  • Supply Voltage
    3.3V
  • Reach Compliance Code
    compliant
  • Frequency Stability
    100%
  • Operating Temperature (Max)
    70°C
  • Physical Dimension
    7.0mm x 5.0mm x 1.3mm
  • Operating Temperature (Min)
    -20°C
  • Operating Frequency
    170MHz
  • Rise Time-Max
    3ns
  • Fall Time-Max
    3ns
  • Symmetry-Max
    55/45%
  • Supply Voltage-Max (Vsup)
    3.465V
  • Supply Voltage-Min (Vsup)
    3.135V
  • Oscillator Type
    HCMOS
  • Output Load
    15 pF