  • XLL735200.000JU6I
XLL735200.000JU6I
advertisement
Manufacturer No:
XLL735200.000JU6I
HK JDW NO:
378-XLL735200.000JU6I
Package:
CLCC
Step5Bar-code shipping tag
XLL735200.000JU6I
    Select All
  • Lead Free
    Lead Free
  • Mount
    Standard
  • Package / Case
    CLCC
  • Number of Pins
    6
  • Number of Terminations
    6
  • ECCN Code
    EAR99
  • HTS Code
  • Subcategory
    Other Oscillators
  • Supply Voltage
    3.3V
  • Frequency
    200MHz
  • Qualification Status
    Not Qualified
  • Operating Temperature (Max)
    85°C
  • Operating Temperature (Min)
    -40°C
  • Operating Frequency
    200MHz
  • Power Supplies
    3.3V
  • Supply Current-Max
    100mA
  • Length
    7mm
  • Width
    5mm
  • Thickness
    1.3mm