  • XLL73V200.000000X
XLL73V200.000000X
advertisement
Manufacturer No:
XLL73V200.000000X
HK JDW NO:
378-XLL73V200.000000X
Step5Bar-code shipping tag
XLL73V200.000000X
  • Surface Mount
    YES
  • Mounting Feature
    SURFACE MOUNT
  • Additional Feature
    ENABLE/DISABLE FUNCTION; COMPLEMENTARY OUTPUT
  • Supply Voltage
    3.3V
  • Reach Compliance Code
    compliant
  • Frequency Stability
    100%
  • Operating Temperature (Max)
    70°C
  • Physical Dimension
    7.0mm x 5.0mm x 1.3mm
  • Operating Temperature (Min)
    -20°C
  • Operating Frequency
    200MHz
  • Rise Time-Max
    0.4ns
  • Fall Time-Max
    0.4ns
  • Symmetry-Max
    55/45%
  • Supply Voltage-Max (Vsup)
    3.465V
  • Supply Voltage-Min (Vsup)
    3.135V
  • Oscillator Type
    LVDS
  • Output Load
    100 OHM
  • Frequency Adjustment-Mechanical
    NO
  • Frequency Deviation/Pullability
    50 ppm