  • XLP735D50.000000I
XLP735D50.000000I
advertisement
Manufacturer No:
XLP735D50.000000I
HK JDW NO:
378-XLP735D50.000000I
Step5Bar-code shipping tag
XLP735D50.000000I
    Select All
  • Oscillator Type
    LVPECL
  • Output Load
    50 OHM
  • Frequency Adjustment-Mechanical
    NO
  • Surface Mount
    YES
  • Mounting Feature
    SURFACE MOUNT
  • Additional Feature
    ENABLE/DISABLE FUNCTION; COMPLEMENTARY OUTPUT
  • Supply Voltage
    3.3V
  • Reach Compliance Code
    compliant
  • Frequency Stability
    50%
  • Operating Temperature (Max)
    85°C
  • Physical Dimension
    7.0mm x 5.0mm x 1.3mm
  • Operating Temperature (Min)
    -40°C
  • Operating Frequency
    1350MHz
  • Rise Time-Max
    0.4ns
  • Fall Time-Max
    0.4ns
  • Symmetry-Max
    55/45%
  • Supply Voltage-Max (Vsup)
    3.465V
  • Supply Voltage-Min (Vsup)
    3.135V