  • XO37DREHNA48M
XO37DREHNA48M
advertisement
Manufacturer No:
XO37DREHNA48M
HK JDW NO:
866-XO37DREHNA48M
Datasheet:
XO37DREHNA48M
Description:
XO37DREHNA48M datasheet pdf and Oscillators product details from Vishay stock available at Utmel
Quantity:
In Stock : 6267
Share
Qty
Unit Price
Ext Price
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
Product Details
Step5Bar-code shipping tag
XO37DREHNA48M
  • Package / Case
    SMD/SMT
  • Packaging
    Tape & Reel
  • Frequency
    48MHz
  • Frequency Stability
    50 ppm
  • Operating Supply Voltage
    3.3V
  • Load Capacitance
    15pF