  • XT9MNLANA4M9152
XT9MNLANA4M9152
advertisement
Manufacturer No:
XT9MNLANA4M9152
HK JDW NO:
866-XT9MNLANA4M9152
Package:
SMD/SMT
Datasheet:
XT9MNLANA4M9152
Description:
Low Profile SMD Type Crystal Units
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
XT9MNLANA4M9152
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Mount
    Surface Mount
  • Package / Case
    SMD/SMT
  • Number of Pins
    2
  • Packaging
    Bulk
  • Tolerance
    0.005%
  • JESD-609 Code
    e2
  • Terminal Finish
    Tin/Copper (Sn/Cu)
  • Max Operating Temperature
    70°C
  • Min Operating Temperature
    -20°C
  • Frequency
    4.9152MHz
  • Frequency Stability
    50 ppm
  • Load Capacitance
    10pF
  • Frequency Tolerance
    0.003%
  • Crystal/Resonator Type
    SERIES - FUNDAMENTAL
  • Series Resistance
    150Ohm
  • Height
    4.5mm
  • Length
    12.3mm
  • Width
    4.7mm